Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

Master franchisová konference 2019 v Praze byla opět velmi úspěšná. Představila 20 zajímavých franchisových konceptů z 9 zemí, které hledají na českém a slovenském trhu své nové partnery. Zúčastnilo se jí 125 zájemců o franchising z České republiky a ze Slovenska. Konference se opět konala společně s akcí Franchising Forum. Hostem konference byl i velvyslanec USA v Praze pan Stephan B. King, který zhodnotil význam a přínos franchisingu pro podnikatele v USA a ve světě. Spoluorganizátory konference byla společnost AVEX systems a Česká asociace franchisingu.

Pro zájemce o franchisové podnikání nabídla konference, která má za sebou již osmý ročník, nové a velmi úspěšné zahraniční franchisové systémy, které vstupují na český a slovenský trh. Odborníci na franchising poskytli všem účastníkům praktické rady a doporučení pro jejich další jednání se zástupci franchisových systémů. Akci podpořila i celá řada významných partnerů konference, zejména v oblasti marketingových aktivit.

Master franchisová konference 2019 v Praze představila pro zájemce o franchisové podnikání nové mezinárodně působící úspěšné franchisové systémy, které hledají v České republice a na Slovensku prostřednictvím svého exkluzivního zástupce AVEX systems master franchisové nebo franchisové partnery a kteří chtějí spojit svou budoucnost s některou z atraktivních mezinárodních značek. Přítomnost zástupců prezentovaných franchisových konceptů ze zahraničí nabídla velkou příležitost především pro zájemce o samostatné podnikání, malé a středně velké podnikatele, jakož i manažery firem, jak získat informace o významných globálně působících značkách a jak se stát jejich partnery“ uvádí jeden z pořadatelů této akce Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems.

Tato konference získala významné ocenění České asociace franchisingu jako nejlepší akce roku „Za podporu a rozvoj franchisingu v České republice v roce 2016“. Je organizována již od roku 2012, celkem se jí zúčastnilo již více než 1.000 zájemců o franchising a celkem bylo představeno téměř 130 franchisových systémů. 

Více informací o systémech, které byly na konferenci představeny, najdete na webu: www.masterkonference.cz – Systémy. 

Zájem o franchising na českém a slovenském trhu stále stoupá. Potvrzují to nejen statistiky, ale i růst počtu franchisových systémů na trhu. Franchisové podnikání je bezpečnější než jiný druh podnikatelské činnosti. 

Úspěch v podnikání nemůže být nikdy garantován nebo zajištěn. Existuje však několik cest, jak jej dosáhnout a přitom se v maximální možné míře vyhnout podnikatelským problémům a rizikům, a nebo je alespoň omezit na minimum. Jednou z nich je FRANCHISING,“  dodává Ing. ALEŠ TULPA, ze společnosti AVEX systems – mezinárodní franchisový poradce, uznávaný expert na franchising v ČR i v zahraničí s dlouholetou praxí, ex-prezident České asociace franchisingu a bývalý generální ředitel velkých mezinárodních společností, jako je například OBI nebo QUELLE. Ing. Tulpa je zapsán i do Knihy osobností EXFORD ENCYCLOPEDIA za mimořádný přínos a úspěchy ve franchisovém podnikání. 

Tuto v oblasti franchisového podnikání ojedinělou akci v Česku a na Slovensku podpořila i celá řada mediálních partnerů, jako například společnost RADIO HOUSE, která provozuje kromě jiných radiových vysílání i stanice Evropa2, Frekvence1, radio ZET, youradio news, Blaník, Oldies Radio, Hitradio a další, které odvysílaly více než 150 radiových spotů s pozvánkou na tuto akci. Z dalších mediálních partnerů je nutné jmenovat i nejlepší franchisový portál v ČR a na Slovensku TOP Franchising, časopis Brands&Stories a největší německý franchisový portál, který působí i v Rakousku a ve Švýcarsku – Franchise Portal DE. 

Více informací o prezentovaných franchisových konceptech je možno najít i na internetových stránkách: www.avexsystems.cz – Katalog franchis. Otázky ke všem prezentovaným franchisovým systémům může zodpovědět Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems, která většinu prezentovaných franchisových konceptů exkluzivně zastupuje. V případě zájmu pište na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 

Ing. Aleš Tulpa
Mezinárodní franchisový poradce
Spolumajitel a jednatel společnosti

AVEX systems
Mobile: +420 724 007 505
E-Mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.avexsystems.cz, www.masterkonference.cz
Member of Franchise Pool International – FPI - covering 45 European markets

Master franchisová konference v Praze 2019 – fotogalerie:

 

Hlavní mediální partneři

Youradio talk

Mediální partneři

Partneři

U. S. Commercial Service Prague

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás