Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

Vývoj na českém trhu v posledních letech ukazuje, že se bude franšízing  jako způsob podnikání čím dál tím více prosazovat a uplatňovat. Zvýšený zájem především zahraničních poskytovatelů o vstup na český trh podporuje několik významných faktorů a změn, které budou rychlejší rozvoj franchisingu v České republice ovlivňovat i v budoucnu.

Jedním z faktorů je například příznivé hospodářsko-politické prostředí, které podporuje zájem zahraničních franchisorů o expanzi na český trh a motivuje současně české podnikatele k tomu, aby vyvíjeli své vlastní franchisové koncepty.

Rovněž tak změny na světovém trhu a v mezinárodním obchodu, které vyvolávají poptávku po franchisových konceptech, podporují rozvoj franchisingu i na českém trhu.

„Partnership for profit“- nový trend v oblasti franchisové spolupráce. Znamená to, že i když jsou franchisor (franšizor) a franchisant (franšízant) právně a finančně samostatní podnikatelé, stále více spolupracují a komunikují jako partneři jednoho systému pod jednou značkou s cílem být na trhu co nejlepší, úspěšní, získat co nejvíce zákazníků a vytvářet zisky. Přitom si oba partneři pouze rozdělují role a každý z nich dělá to, co nejlépe umí.

Rozvoj franšízových systémů se objevuje i v dříve netypických oblastech. Na trh přichází koncepty, jako například péči o děti a seniory, výstavba domů, doučování dětí, kontrola jakosti potravin, vyhledávání lidských zdrojů a tak dále.

Franchisoví poskytovatelé a jejich centrály se mění na poskytovatele maximálního množství služeb pro své franchisové příjemce.

Český trh rozhodně není od toho světového izolován. Rok od roku zde expandují další a další franchisové systémy ze zahraničí, což přispívá ke globalizaci, propojování trhů a soustavnému rozvoji franchisového podnikání.

Autor: Aleš Tulpa, odborník na franchisové podnikání, AVEX systems,

FRANCHISING a AVEX systems:

  1. Hledáte pro Vás vhodnou franchisu? Chcete se stát samostatným podnikatelem a franšízovým příjemcem a nevíte, jak na to? Chcete poradit v oblasti franchisového podnikání? 

Obraťte se na společnost AVEX systems a odborníka na franchisové podnikání s dlouholetou praxi – Ing. Aleš Tulpa vám rád poradí. Více informací najdete na: www.avexsystems.cz 

  1. Úspěšně podnikáte, máte dobrou myšlenku a know-how a chcete svůj koncept franchisovat? Chcete expandovat do zahraničí? Chcete zlepšit nebo optimalizovat Váš franšízový koncept?

Kontaktujte nás – AVEX systems jsme Váš partner pro franchising/franšízing: www.avexsystems.cz a www.masterkonference.cz

 

Hlavní mediální partneři

Youradio talk

Mediální partneři

Partneři

U. S. Commercial Service Prague

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás