Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

Amazing Jewelry – unikátní a atraktivní koncept z Dánska!

Vize nově vzniklé  společnosti Amazing Jewelry je docela jednoduchá:

 • Vytvořit globální cenovou revoluci v oblasti prodeje šperků!
 • Snížením nadstandartních doprovodných a vedlejších nákladů při prodeji tohoto zboží a vynecháním veškerých prostředníků dosáhnout cen o 30-40% nižších než má dnešní konkurence na trhu.
 • Nabídnout vysoce kvalitní, moderní i klasické zlaté, stříbrné a diamantové šperky za velmi výhodné ceny
 • Využít chybějící nabídku šperků pro širokou skupinu zákazníků, které si drahé šperky nemohou nebo nechtějí dovolit.
 • Realizovat zisky velkým prodejním objemem zboží při nízkých nákladech a nízkých cenách tak, jak se to daří např. módním gigantům v oblasti prodeje odívání v sítích jako např. ZARA, H&M, aj.
 • Využít chybějící nabídku šperků pro širokou skupinu zákazníků, které si drahé šperky nemohou nebo nechtějí dovolit.

Společnosti AVEX systems vyhledala pro Českou a Slovenskou republiku Master franchisového partnera, který nyní realizuje koncept Amazing Jewelry na českém a slovenském trhu.

V současné době jsou v provozu celkem 3 vlastní pilotní prodejny v Praze – v obchodním centru Atrium Flóra, Metropole Zličín a v nákupním centru Nový Smíchov a dále jedna franchisová prodejna v Ostravě. Otevření dalších 8-10 prodejen je plánováno na nejbližší 1-2 roky. Dosahované ekonomické výsledky – jako např. obraty prodejen, výše obchodního rozpětí – jakož i velký zájem zákazníků o nabízené produkty Amazing Jewelry potvrzují, že tento franchisový koncept bude velmi úspěšný i v Česku a na Slovensku.

Pro více informací kontaktujte mezinárodního franchisového poradce a jednatele společnosti AVEX systems Ing. Aleše Tulpu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Další informace najdete i na internetových stránkách: www.avexsystems.cz   - Katalog franchis a nebo na webu společnosti Amazing Jewelry: https://www.amazingjewelry.cz.

 

Jedna z nejrychleji rostoucích společností ve střední Evropě, založená koncem roku 2016, nyní zaměstnává téměř 40 zaměstnanců. Blinkee.city přináší inovativní systém sdílení elektromobility pro jízdní kola, skútry a automobily.

Své franchisy provozuje v 15 městech v Polsku a 4 zemích v Evropě a ve 3 dalších zemích začíná začátkem roku 2019. Cílem franchisy blinkee.city je učinit městskou dopravu chytřejší, čistší a jednodušší. Příležitost, kterou poskytuje blinkee.city, je víc než jen franšízový obchod se správným příjmem - je to příležitost změnit celý životní styl města, kde žijete a provozujete svůj business.

Více informací na www.blinkee.city nebo přímo na konference, kde budou osobně přítomni zástupci konceptu.

 

DELIFRANCE je francouzský řetězec pekáren a kaváren s dlouholetou tradicí. Podnik se stoletou historií má dnes více než 340 poboček po celém světě, a je tak jedním z největších světových hráčů v kavárensko-pekárenské branži.

V Česku hledá silného partnera, který by se ujal role master franšízanta.

Renomovaná světová značka

Franšízy Délifrance můžete nalézt po celém světě, nejhojněji jsou zastoupeny v západní Evropě a v jihovýchodní Asii.

 • 15 zemí
 • Přes 340 poboček
 • 134 poboček v Holandsku, 64 poboček v Belgii
 • 46 poboček v Japonsku, 29 v Hong Kongu

Kombinace jedinečné francouzské gastronomie a lokální kuchyně

Délifrance standardně nabízí širokou škálu produktů - od teplých pokrmů včetně burgerů, přes polévky a saláty, po klasickou nabídku - převážně - francouzských pekárenských a cukrářských výrobků, to vše doplněné různými druhy kvalitní kávy. Snahou Délifrance je kombinovat tradiční francouzskou recepturu s lokální gastronomií a ingrediencemi.

Bistro i fast-food

Podniky Delifrance se představují dvěma hlavními koncepty:

 • Bakery restaurant – menu od snídaně po večeře; v rušných centrech měst
 • Comptoir Express – sendvič, voňavá bageta, čerstvé sladké pečivo či kvalitní káva jen do ruky; na nádražích, v obchodních centrech, na univerzitách či v nemocnicích

V rámci další expanze vstupuje Délifrance i do střední a východní Evropy.

V Česku hledá Délifrance silného partnera s výbornou znalostí lokálního trhu, s dostatečným vstupním kapitálem, který se rozvoji a zavedení světové značky bude s nadšením věnovat. Výhodou je předchozí zkušenost s franchisingem, nemusí to však být nutně z oblasti gastronomie. Vítány jsou i zkušenosti z provozování obchodních center, realit nebo jiných oborů.

 

Španělsko – síť restaurací se španělskými specialitami včetně světově známých a oblíbených tapas.

První restaurace a bary La Andaluza byly otevřeny v roce 2013. Dnes má síť více než 90 franchisových a vlastních provozoven ve Španělsku a master-franchisového partnera v Portugalsku.

Vizí franchisového konceptu La Andaluza je nabízet španělskou kulturu pohostinství a skvělou gastronomie v dalších zemích Evropy. Pokud si ceníte kvalitních produktů a toužíte ochutnat čerstvě ulovené ryby, mořské plody nebo masové specility, La Andaluza bude určitě Vaší oblíbenou restaurací.

Vynikající španělská kuchyně je velmi rozmanitá a chutná. Kombinuje jednotlivé ingredience, tvoří perfektní celek, je plná rozmanitých chutí, vůní a barev.

Mezi základní ingredience španělské kuchyně patří ryby, mořské plody, maso hovězí, vepřové, drůbeží, čerstvá zelenina, ovoce, čerstvé bylinky, koření, rýže, olivy a olivový olej. Španěle milují saláty, dušené pokrmy z jednoho hrnce (pánve), grilovaná masa, sušené salámy šunky a polévky. Z koření se používá nejvíce šafrán, česnek, pepř a pálivé papričky.

Franchisový koncept La Andaluza je zcela orientován na franchisové partnery, kteří jsou jeho hlavními reprezentanty. Celý proces tréninku a rychlého zaškolení personálu restaurací usnadňuje a urychluje pro každého franchisanta možnost zahájit jeho činnost v relativně velmi krátké lhůtě.

Promyšlený a v praxi ověřený marketing a různé marketingové nástroje zajistí, že restaurace La Andaluza je velmi brzy známa v celé spádové oblasti – smluvním teritoriu franchisové restauraci po jejím otevření.

Franchisový koncept La Andaluza je velmi dobře na expanzi do dalších zemí včetně ČR a Slovenska připraven. Každý franchisový partner může počítat s velkou podporou centrály franchisora, včetně vyhledávání a analýzy spádových oblastí vhodných lokalit pro umístění restaurací, přípravy otevírání nových franchisových podniků, zaškolení všech pracovníků a trvalou péči v oblasti provozu, IT, marketingu, business plánu, financování apod. Kompletní vybavení všech restaurací „na klíč“ ze strany franchisora včetně do detailu propracovaného vnitřního zařízení je rovněž samozřejmostí.

La Andaluza je v ČR a na Slovensku zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a nebo franchisové partnery. Pro více informací kontaktujte společnost AVEX systems: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Další informace je možné najít i na: www.laandaluza.com/international.

 

Španělský franchisový koncept La Chinata nabízí pro zájemce v České a Slovenské republice prodejny, ve kterých mohou zákazníci zakoupit vysoce kvalitní produkty, jako například olivové oleje, koření, medy, marmelády, ocet, typické španělské paštiky a kosmetiku na bázi olivového oleje. Česká republika se stala již 21. zemí na světě, kde má La Chinata své zastoupení. Kromě jiných zemí expanduje velmi úspěšně také ve Francii, Dánsku a Norsku. Master franchisant pro český a slovenský trh pověřil exkluzivně společnost AVEX systems, aby pro tento velmi kvalitní a na mnoha trzích prověřený franchisový koncept hledala nové franchisové partnery.

Koncept La Chinata bude představen i na Master franchisové konferenci v Praze dne 11.10.2018, kde budou moci zájemci ochutnat i některé vybrané produkty a jednat o možnosti otevření své vlastní prodejny La Chinata na českém a slovenském trhu.

Více informací najdete i na webových stránkách: https://www.lachinata.cz/lachinata/ nebo www.masterkonference.cz – případně: www.avexsystems.cz – Katalog franchis.

Máte-li zájem o tento franchisový koncept, kontaktujte exkluzivního zástupce pro český a slovenský trh: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. – Mobil: +420 724 007 505.

 

 

Hlavní mediální partneři

Radiohouse

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás