Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 15.11.2017

 

Anticafé - inovativní franchisový koncept z Francie.
Anticafé je zcela nový inovativní franchisový koncept z Francie. Jeho zakladatel, mladý podnikatel Leonid Goncharov, vyšel z vlastní zkušenosti, že tradiční kavárny jsou pro dnešní potřeby řady lidí nevhodné, především pokud v nich chcete pracovat, studovat, vyměňovat si kontakty, sdílet své znalosti a zkušenosti, diskutovat s lidmi podobných zájmů nebo si pronajmout stůl či místnost pro vlastní kreativní činnost či prezentaci svých nápadů. Proto otevřel v roce 2013 v Paříži první kavárnu nazvanou anticafé, která všechny tyto aktivity umožňuje. Krátce po otevření se kolem anticafé rychle zrodila velká a zajímavá komunita lidí, kteří se v ní setkávali – studenti, podnikatelé,  kreativci, umělci. Další tři kavárny byly otevřeny rovněž v Paříži a v Římě. Po testování těchto čtyř pilotních projektů v různých prostředích se rychle potvrdilo, že koncept je ekonomicky i obchodně zajímavý a má velký potenciál. Na základě těchto pozitivních výsledků byl v roce 2015 zpracován franchisový koncept s cílem otevřít 50 těchto specializovaných kaváren ve velkých městech Francie a Evropy do konce roku 2018.

Franchisový systém anticafé je v ČR a na Slovensku zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisové a nebo franchisové partnery. V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací najdete i na: www.avexsystems.cz – Katalog franchis.

 

Boco - důkaz toho, že i fast food může být kvalitní, chutný a lákavý pro zákazníky. Francouzský gastronomický franchisový koncept míří na český a slovenský trh.

Boco je velmi úspěšný a oblíbený koncept francouzské gastronomie v oblasti fast-food. Jeho založením si známí bratři Simon a Vincent Ferniotovi splnili dávný sen z dětství – nabídnout zákazníkům v samoobslužné restauraci rychlého občerstvení nejen kvalitní a zdravé pokrmy, ale navíc nevšední kulinářský zážitek. A to vše za velmi přijatelnou cenu. Recepty pro síť boco navrhuje totiž tým renomovaných francouzských kuchařů, z nichž je většina držiteli 3 michelinských hvězd (nejvyšší ocenění v oblasti gastronomie). Boco nabízí klasické uspořádání francouzského menu – předkrmy, hlavní jídla, sýry, zákusky a nápoje. Restaurace koncipované jako pařížské bistro jsou oblíbené nejen u těch, kteří se chtějí rychle najíst, ale i u těch, kteří zde chtějí posedět v příjemném prostředí s přáteli a u všech, kteří si oblíbili francouzskou kuchyni. Od r. 2015 nabízí boco i dodávkovou službu - tzv. home-delivery-koncept.

Pro Českou a Slovenskou republiku hledá budoucí český master-franchisant nové franchisové partnery prostřednictvím společnosti AVEX systems – Ing. Aleš Tulpa: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací o konceptu boco najdete i na: www.avexsystem.cz.

Expense Reduction Analysts (ERA) je největší poradenskou společností na světě specializující se na optimalizaci provozních nákladů firem. Franšízový koncept Expense Reduction Analysts nabízí příležitost každému, kdo chce podnikat, se zhodnocením jeho schopností a nabytých zkušeností, které nemusí být získané v oblasti poradenství. Každý partner ERA je samostatný podnikatel, který svou aktivitou přispívá k výkonnosti celého týmu, ale stejně tak těží z přínosů, které podpora silného týmu odborníků poskytuje. Výhodou je vysoký potenciál příjmů, osvědčený model a možnost pracovat v čase a tempu, které vám vyhovuje.

Franšíza Expense Reduction Analysts může být pro vás tou správnou příležitostí, máte-li zkušenosti v některé z těchto profesí nebo jste odborníky v některém z těchto oborů:

Profese: výroba, obchod, nákup, prodej a marketing, poradenství, bankovní a finanční služby, controlling atd.

Obory: bankovnictví a pojišťovnictví, energetika, facility management, fleet management, logistika a transport, obalové materiály a technika, telekomunikace a IT, personální služby atd.

Své si v ERA najdou business developeři, projektoví manažeři i analytičtí odborníci z různých oborů. Je možnost pracovat na projektech i v zahraničí. V České republice je Expense Reduction Analysts aktivní od roku 2011 a má ve svém týmu 14 poradců.

Český master-franšízant hledá další nové franšízové partnery do týmu. Franchisový koncept bude představen dne 15.11.2017 v rámci Master franchisové konference v Praze.

V případě Vašeho zájmu kontaktujte Jiřího Rybára na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací najdete na webových stránkách: www.expensereduction.com

 

HITIO Gym – Fitness studia z Norska se zaměřením na bojová umění a sebeobranu celé rodiny!

HITIO Gym je kombinace mezi tradičním fitness studiem a školou bojového sportu zaměřená na celou rodinu. Rodiče mohou trénovat společně a ve stejnou dobu se svými dětmi. Nabídka pro členy studia je velmi flexibilní – fitness společně s bojovými sporty nebo jen oblast posilování různými formami a individuálně zvoleným tréninkem.

HITIO Gym je úspěšný franchisový koncept z Norska, který v současné době expanduje do celé Střední Evropy. Byl založen v roce 1998 a má tedy již téměř dvacetiletou historii a zkušenosti. V Norsku má cca. 15.000 členů/klientů a provozuje zde 30 fitness studií.

Studia jsou orientována na zákazníka, jeho možnosti a potřeby, jsou prostorově menší a umístěna ve spádové oblasti hustě obydlených částí měst. K úspěšnému provozu studia HITIO Gym stačí počet ve výši ca. 500-600 klientů.

Franchisový systém HITIO Gym je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a nebo franchisové partnery. V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací najdete i na www.hitio.com,  www.avexsystems.eu  – Katalog franchis.

iddesign-logoIDdesign je součásti vedoucí dánské sítě prodejen nábytku a bytových doplňků IDdesign Group a jako jediná ze tří značek této sítě nabízí franchisový koncept. V současné době má kromě Dánska už 20 franchisových partnerů na Středním Východě a v Jižní a Východní Evropě. Prodejny nabízí vysoce kvalitní nábytek se skandinávským charakterem v rychle rostoucím středním cenovém segmentu. Sortiment je rozdělen pro lepší inspiraci zákazníka do čtyř stylových skupin, které umožňují uspokojit každého zákazníka ať již má představy romantické, minimalistické nebo moderní. Toto uspořádání prodejen zcela jednoznačně diferencuje koncept IDdesign od konkurence. Spolupráce s předními dánskými i mezinárodními designery zaručuje neustálou inovaci v nabízeném sortimentu. Prodejny jsou umístěny buď jako samostatné na místech s vysokou frekvencí zákazníků nebo jsou integrovány v nákupních centrech. Více informací: www.iddesign.com.

Zástupce franchisora na českém a slovenském trhu společnost AVEX systems – Ing. Aleš Tulpa, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.avexsystems.eu hledá master-franchisové nebo franchisové partnery.

 

Hlavní mediální partneři

ZET

Lagardere

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás