Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 11. 10. 2018

 

Přihláška a registrace účastníků master franchisové konference

Registrujte se on-line na webu nebo nám napište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlásit se můžete do 10. 10. 2018 přes registrační formulář nebo osobně před zahájením Master franchisové konference dne 11. 10. 2018. Účastnický poplatek za jednu osobu činí Kč 600,- Kč včetně 21% DPH.

Včasně registrovaní účastníci, tzv. „early birds“, kteří se přihlásí a uhradí konferenční poplatek do 20. 9. 2018, získávají speciální slevu ve výši 40%, tzn. že účastnický poplatek činí pouze 400,- Kč včetně DPH pro jednu osobu.

Důležité upozornění: Uhrazený poplatek na konferenci opravňuje účastníky i ke vstupu na Franchising Forum 2018  a další doprovodné akce Franchising Fora.

Způsob platby: bankovním převodem na konto UniCredit Bank 4267217004/2700.

Jako variabilní symbol při platbě bankovním převodem uveďte prosím vaše IČO

Doklad o zaplacení účastnického poplatku Vám bude zaslán po připsání částky na náš účet nebo předán při registraci na konferenci dne 11. 10. 2018. Informace pro vystavení faktury nám prosím zašlete na e-mailovou adresu:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podmínky odstoupení a změny: Registrace je závazná, předem uhrazený registrační poplatek je možné stornovat bez dalšího poplatku do 5 dnů před konáním akce, tj. do 6. 10. 2018 Při pozdějším odhlášení bude splatný celý účastnický poplatek. Zastoupení účastníkem ze stejné společnosti nebo jinou pověřenou osobou je možné.

Těšíme se na Vaši účast.

Přihláška a registrace franchisorů/franchisových konceptů:

V případě zájmu zašlete Vaši registraci na:
Ing. Aleš Tulpa
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil: +420 724 007 505
web: www.avexsystems.eu

ONLINE FORMULÁŘ

Fakturační adresa

Údaje označené * jsou povinné

 

Prohlášení GDPR:
Vyplněním registračního dotazníku souhlasíte se zpracováním osobních údajů v rámci pořádání výše uvedené akce. Česká asociace franchisingu jako správce těchto údajů prohlašuje, že je neposkytne třetím osobám a že slouží výlučně pro identifikaci účastníků akcí ČAF v rámci České republiky. Souhlas můžete samozřejmě kdykoli písemně odvolat.

 

Hlavní mediální partneři

Radiohouse

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás