Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 15.11.2017

 

Datum konání: 15.11.2017 v době od 10:00 - 16:00 hodin

Místo konání: Slovanský dům - Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1

Organizátor konference: společnost AVEX systems, s.r.o.

Kontakt – Master franchisová konference:
Ing. Aleš Tulpa, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , mobil: 724 007 505

Internetové stránky konference: www.masterkonference.cz

Konference je určena pro: zájemce o franchisové podnikání a nákup master franchisových nebo franchisových licencí prezentovaných systémů pro Českou a Slovenskou republiku.

Souběžně s Master franchisovou konferencí bude pořádán i Veletrh Franchisingu, který organizuje společnost PROFIT system franchise services s.r.o.

Registrace on-line

registrace

Master franchisová konference získala významné ocenění České asociace franchisingu jako nejlepší akce roku 2016 „Za podporu a rozvoj franchisingu v České republice“. Konference je organizována již od roku 2012, celkem se jí zúčastnilo cca. 600 zájemců o franchising a představeno bylo více než 75 nových franchisových systémů.

Cíle konference

Jak již sám název napovídá, na konferenci budou prezentovány franchisové koncepty, které v České a Slovenské republice hledají své nové master-franchisové nebo franchisové partnery. Nabízí se tím velká příležitost především pro manažery firem, kteří plánují své vlastní podnikání, pro malé a střední podnikatele, investory a další zájemce o samostatné podnikání, jak získat informace o úspěšných globálně působících franchisových systémech a stát se jejich partnery. Kromě představení jednotlivých systémů a možnosti jednat přímo s jejich zástupci o podmínkách spolupráce a navázání osobních kontaktů, budou účastníkům konference zdarma k dispozici i odborníci na téma franchising, jako např. Ing. Aleš Tulpa, mezinárodní franchisový poradce ze společnosti AVEX systems, ex-prezident České asociace franchisingu a bývalý generální ředitel franchisového systému OBI, z oblasti právní problematiky Mgr. Antonín Kazda, mezinárodně působící advokát s praktickými zkušenostmi z oblasti franchisového podnikání a další experti z různých oborů podnikatelské činnosti.

Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost, která nabízí možnost stát se master-franchisantem pro Českou a Slovenskou republiku nebo franchisovým partnerem a investovat do atraktivních značek.

Pokud Vás tato výjimečná událost zaujala a máte zájem se jí zúčastnit, máte možnost se zaregistrovat prostřednictvím internetových stránek: www.masterkonference.cz, případně e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Na webových stránkách www.avexsystems.eu získáte rovněž další informace k této na českém a slovenském trhu ojedinělé akci.

Těšíme se na Vaši účast.

Ing. Aleš Tulpa
Mezinárodní franchisový poradce
AVEX systems s.r.o.

 

Hlavní mediální partneři

ZET

Lagardere

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás