Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

Amazing Jewelry – unikátní a atraktivní koncept z Dánska!

Vize nově vzniklé  společnosti Amazing Jewelry je docela jednoduchá:

  • Vytvořit globální cenovou revoluci v oblasti prodeje šperků!
  • Snížením nadstandartních doprovodných a vedlejších nákladů při prodeji tohoto zboží a vynecháním veškerých prostředníků dosáhnout cen o 30-40% nižších než má dnešní konkurence na trhu.
  • Nabídnout vysoce kvalitní, moderní i klasické zlaté, stříbrné a diamantové šperky za velmi výhodné ceny
  • Využít chybějící nabídku šperků pro širokou skupinu zákazníků, které si drahé šperky nemohou nebo nechtějí dovolit.
  • Realizovat zisky velkým prodejním objemem zboží při nízkých nákladech a nízkých cenách tak, jak se to daří např. módním gigantům v oblasti prodeje odívání v sítích jako např. ZARA, H&M, aj.
  • Využít chybějící nabídku šperků pro širokou skupinu zákazníků, které si drahé šperky nemohou nebo nechtějí dovolit.

Společnosti AVEX systems vyhledala pro Českou a Slovenskou republiku Master franchisového partnera, který nyní realizuje koncept Amazing Jewelry na českém a slovenském trhu.

V současné době jsou v provozu celkem 3 vlastní pilotní prodejny v Praze – v obchodním centru Atrium Flóra, Metropole Zličín a v nákupním centru Nový Smíchov a dále jedna franchisová prodejna v Ostravě. Otevření dalších 8-10 prodejen je plánováno na nejbližší 1-2 roky. Dosahované ekonomické výsledky – jako např. obraty prodejen, výše obchodního rozpětí – jakož i velký zájem zákazníků o nabízené produkty Amazing Jewelry potvrzují, že tento franchisový koncept bude velmi úspěšný i v Česku a na Slovensku.

Pro více informací kontaktujte mezinárodního franchisového poradce a jednatele společnosti AVEX systems Ing. Aleše Tulpu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Další informace najdete i na internetových stránkách: www.avexsystems.cz   - Katalog franchis a nebo na webu společnosti Amazing Jewelry: https://www.amazingjewelry.cz.

 

 

Hlavní mediální partneři

Radiohouse

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás