Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

NO+Vello - Světový lídr v depilačních salónech hledá multi nebo master franchisového partnera pro Česko a Slovensko! 

NO+VELLO [čti NOVELO] vzniklo v roce 2007 ve Španělsku a dnes má přes 1 000 poboček v 16 zemích na 3 kontinentech včetně Španělska, Itálie, České republiky, Rumunska, Portugalska, Velké Británie, Švýcarska, Slovinska, Bulharska, Bosny, Gruzie, Brazílie, Mexika, Venezuely, Chorvatska a Švédska a patří mezi nejlepších – tzv. Top 100 franšíz na světě. Ve svém oboru je číslo 1 v celosvětovém měřítku.  

Ve Španělsku má 280 center, v Itálii jich vzniklo více než 140 za 48 měsíců od vstupu na trh. Rychlý rozvoj této franšízy ve Velké Británii si zasloužil uznání BFA (British Franchise Association).

Konept NO+VELLO popularizoval depilaci, a to zejména díky svému systému plošných tarifů unisex, pro jakoukoliv část těla. Kromě IPL depilace se NO+VELLO specializuje na péči o pleť ( hloubkové čištění pleti ultrazvukem, vrásky, mimické vrásky, pigmentové skvrny, akné, redukci celulitidy, zpevnění těla  a bělení zubů).

Hledáme nového multi nebo master-franchisového partnera pro ČR a Slovensko! 

Společnost NO+VELLO zahájila činnost v České republice v roce 2017. V současné době má 3 testovací a velmi dobře fungující vlastní provozovny v Praze, Olomouci a Hradci Králové. AVEX systems hledá pro tento franchisový koncept master-franchisového partnera, který by převzal funkční a na českém trhu otestovaný koncept, jakož i nové franchisové partnery. 

Franchisový koncept NO+Vello  je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems. Pro více informací kontaktujte mezinárodního franchisového poradce a jednatele této společnosti Ing. Aleše Tulpu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..  Další informace  najdete i na internetových stránkách: www.avexsystems.cz   - Katalog franchis a nebo na webu společnosti NO+Vello: http://nomasvello.cz.

 

Hlavní mediální partneři

Radiohouse

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás